Mwm 232 V12 Jeumont Schneider
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006178 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm 232 V12 Jeumont Schneider |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 721 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3050 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 276 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 276 hp |
| Engine power : | 276 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006178; Machine hours: 721 h; Length: 3050 mm; Width: 1200 mm; Height: 1500 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,134 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT