Iveco Spa (2014)
2014
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005166 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco Spa |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2014 |
| Machine hours : | 1964 h |
| Net weight : | 4500 kg |
| Length : | 5030 mm |
| Width : | 1770 mm |
| Height : | 2310 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005166; Machine hours: 1964 h; Length: 5030 mm; Width: 1770 mm; Height: 2310 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 25,678 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT