Fogo FD100 I-ST (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | FOGO - FD100 I-ST - 61185 |
| Make : | Fogo |
| Model : | Fogo FD100 I-ST |
| Status : | Used |
| Year : | 2022 |
| Machine hours : | 1922 h |
| Gross weight : | 1390 kg |
| Transport length : | 2670 mm |
| Transport width : | 1130 mm |
| Transport height : | 1700 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1076 hp |
| engine : | Iveco |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1076 hp |
| engine : | Iveco |
| Engine power : | 1076 hp |
|
Comments :
Reference number: FOGO - FD100 I-ST - 61185; Machine hours: 1922 h; Transport length: 2670 mm; Transport width: 1130 mm; Transport height: 1700 mm; engine: Iveco |
|
Netherlands, Groenlo, Niederlande
€ 13,840 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT