FG Wilson 1104A-44T (2023)
2023
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004507 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson 1104A-44T |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 1130 mm |
| Height : | 1520 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004507; Length: 2300 mm; Width: 1130 mm; Height: 1520 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT