Europower EPUS44TDE (2017)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006143 |
| Make : | Europower |
| Model : | Europower EPUS44TDE |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2017 |
| Machine hours : | 12635 h |
| Net weight : | 1687 kg |
| Length : | 2850 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 2060 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006143; Machine hours: 12635 h; Length: 2850 mm; Width: 1100 mm; Height: 2060 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,225 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.