Deutz TD2.2L3 - .1 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19004.1 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz TD2.2L3 - .1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1500 kg |
| Volume : | 150 L |
| Transport length : | 2540 mm |
| Transport width : | 1140 mm |
| Transport height : | 1647 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TD2.2L3-SV,Deutz |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TD2.2L3-SV,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19004.1; Volume: 150 L; Transport length: 2540 mm; Transport width: 1140 mm; Transport height: 1647 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Deutz TD2.2L3-SV, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 20,673 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.