Cummins KTA1150-G2 400KVA (1982)
1982
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1013562 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTA1150-G2 400KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1982 |
| Replaces OEM : | KTA1150-G2 GENERATOR 400KVA |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 3000 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 1013562; Replaces OEM: KTA1150-G2 GENERATOR 400KVA; Length: 3000 mm; Width: 1100 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.