Caterpillar CAT DE50E0 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18006 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE50E0 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1237 kg |
| Volume : | 219 L |
| Transport length : | 2300 mm |
| Transport width : | 1130 mm |
| Transport height : | 1520 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C3.3,Caterpillar |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C3.3,Caterpillar |
|
Comments :
Reference number: DPX-18006; Volume: 219 L; Transport length: 2300 mm; Transport width: 1130 mm; Transport height: 1520 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C3.3, Caterpillar |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 15,224 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT