Caterpillar CAT DE165GC - Stand-by (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18210 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE165GC - Stand-by |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1926 kg |
| Volume : | 325 L |
| Transport length : | 3340 mm |
| Transport width : | 1170 mm |
| Transport height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 206 hp |
| engine : | Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 206 hp |
| engine : | Caterpillar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 206 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18210; Volume: 325 L; Transport length: 3340 mm; Transport width: 1170 mm; Transport height: 1750 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 24,415 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT