BES80S3 All In-One Energy System - -h (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20064 |
| Make : | Bes |
| Model : | BES80S3 All In-One Energy System - -h |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2500 kg |
| Volume : | 150 L |
| Transport length : | 3000 mm |
| Transport width : | 1150 mm |
| Transport height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| power output : | 109 hp |
| engine : | Yunnei - DEF47CZAA5 |
| certifications : | CE |
| power output : | 109 hp |
| engine : | Yunnei - DEF47CZAA5 |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 109 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-20064; Volume: 150 L; Transport length: 3000 mm; Transport width: 1150 mm; Transport height: 2000 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Yunnei - DEF47CZAA5; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 68,329 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT