Atlas Copco QAS300 VD (3980) (2004)
2004
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 3980 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS300 VD (3980) |
| Status : | Used |
| Year : | 2004 |
| Machine hours : | 14562 h |
| Weight : | 4300 kg |
| power output : | 321 hp |
| engine : | 240 kW,6 Zyl. Volvo |
| power output : | 321 hp |
| engine : | 240 kW,6 Zyl. Volvo |
| Engine power : | 321 hp |
|
Comments :
Reference number: 3980; Machine hours: 14562 h; Weight: 4300 kg; engine: 240 kW, 6 Zyl. Volvo |
|
Austria, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.