Perkins 650 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006709 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 650 kVA |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 328 h |
| Net weight : | 5500 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 2220 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
|
Comments :
Reference number: 0006709; Machine hours: 328 h; Length: 3800 mm; Width: 1800 mm; Height: 2220 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 15,232 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT