Mcms Warka orchard milling and planting machine FSS-35 (2026)
Details of the classified ad
| Category : | Cultivation |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 29687 |
| Make : | Mcms |
| Model : | Warka orchard milling and planting machine FSS-35 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Weight : | 530 kg |
| Length : | 1 m |
| Width : | 2,2 m |
| Height : | 1,5 m |
| VIN : | Show |
| HS Code : | Show |
| warranty : | N/A |
|
Comments :
MCMS Warka orchard milling and planting machine FSS-35 EXPORT: ONLY THE NET AMOUNT NEED TO PAID (with valid EU- VAT number)/ TRANSPORTATION WORLDWIDE POSSIBLE at good conditions. Offer valid while stocks last. |
|
Rzędziany, Poland
Mcms Warka orchard milling and planting machine FSS-35 (2026)
€ 4,220 ex-VAT
AB GROUP Anita Boltryk
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Mcms Warka orchard milling and planting machine FSS-35 (2026)
Price excl. VAT