Kubota V3300 DMG 330 (2002)
2002
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | #A14686-7 |
| Make : | Kubota |
| Model : | Kubota V3300 DMG 330 |
| Status : | Used |
| Year : | 2002 |
| Technical inspection : | NEU Dieselgenerator Kubota V3300 DMG 330 |
| Weight : | 980 kg |
| Length : | 2150 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1600 mm |
|
Comments :
Reference number: #A14686-7; Technical inspection: NEU Dieselgenerator Kubota V3300 DMG 330; Weight: 980 kg; Length: 2150 mm; Width: 1000 mm; Height: 1600 mm |
|
Slovenia, Store (Slovenia)
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.