Iveco IN STOCK (2025)
Details of the classified ad
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10169319 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco IN STOCK |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| First registration date : | 02.07.2025 |
| Technical inspection : | New |
| Weight : | 2790 kg |
| Net weight : | 2790 kg |
| Operating weight : | 2790 kg |
| Length : | 3770 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 2370 mm |
| Volume : | 17.2 L |
| Capacity : | 6.7 m³ |
| Voltage : | 400/230 |
| Frequency : | 50 Hz |
| Sound power level : | 69 dB |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 291 hp |
| engine : | IVECO |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 120 Ah |
| fuel tank : | 500l |
| body : | Galvanized Steel |
| body material : | steel |
| tank volume : | 50 L |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 291 hp |
| engine : | IVECO |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 120 Ah |
| fuel tank : | 500l |
| body : | Galvanized Steel |
| body material : | steel |
| tank volume : | 50 L |
| Engine power : | 291 hp |
|
Comments :
Technical inspection: New; Weight: 2790 kg; Operating weight: 2790 kg; Length: 3770 mm; Width: 1350 mm; Height: 2370 mm; Volume: 17.2 L; Capacity: 6.7 m³; Voltage: 400/230; Frequency: 50 Hz; Sound power level: 69 dB; emission class: Euro 3; engine cylinders: 6; engine: IVECO; gearbox: automatic; battery: 120 Ah; fuel tank: 500l; body: Galvanized Steel; body material: steel; tank volume: 50 L |
|
Poland, Sw. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Polen
Iveco IN STOCK (2025)
Price on request
WENSDAY INVEST sp. Z o. O.
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Iveco IN STOCK (2025)