FG Wilson 3008-TAG3A (2001)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005849 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson 3008-TAG3A |
| Status : | Good |
| Year : | 2001 |
| Machine hours : | 6958 h |
| Net weight : | 7000 kg |
| Length : | 5300 mm |
| Width : | 1680 mm |
| Height : | 2450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
|
Comments :
Reference number: 0005849; Machine hours: 6958 h; Length: 5300 mm; Width: 1680 mm; Height: 2450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 21,717 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.