Cummins C220D5EQ Declaration of Conformity (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | CUMMINS - C220D5EQ - 63606 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C220D5EQ Declaration of Conformity |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2300 kg |
| Transport length : | 3650 mm |
| Transport width : | 1120 mm |
| Transport height : | 2120 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 214 hp |
| engine : | Cummins |
| fuel : | diesel |
| power output : | 214 hp |
| engine : | Cummins |
| Engine power : | 214 hp |
|
Comments :
Reference number: CUMMINS - C220D5EQ - 63606; Transport length: 3650 mm; Transport width: 1120 mm; Transport height: 2120 mm; engine: Cummins |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 24,764 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT