Cummins C170D5Q Declaration of Conformity (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | CUMMINS - C170D5Q - 63432 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C170D5Q Declaration of Conformity |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2020 kg |
| Transport length : | 3100 mm |
| Transport width : | 1180 mm |
| Transport height : | 1950 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 211 hp |
| engine : | Cummins |
| fuel : | diesel |
| power output : | 211 hp |
| engine : | Cummins |
| Engine power : | 211 hp |
|
Comments :
Reference number: CUMMINS - C170D5Q - 63432; Transport length: 3100 mm; Transport width: 1180 mm; Transport height: 1950 mm; engine: Cummins |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 21,282 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT