Chicago Pneumatic enclosure for (2009)
2009
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004201 |
| Make : | Chicago Pneumatic |
| Model : | Chicago Pneumatic enclosure for |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2009 |
| Net weight : | 75 kg |
| Length : | 1920 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1020 mm |
|
Comments :
Reference number: 0004201; Length: 1920 mm; Width: 1000 mm; Height: 1020 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,523 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT