Caterpillar DE18E3 C2.2B CAT (2023)
2023
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005989 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE18E3 C2.2B CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 706 kg |
| Length : | 1700 mm |
| Width : | 880 mm |
| Height : | 1270 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0005989; Length: 1700 mm; Width: 880 mm; Height: 1270 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 10,401 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT