Atlas Copco QES 105 JD S3A ESF D (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - QES 105 JD S3A ESF - 62237 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QES 105 JD S3A ESF D |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 767 h |
| Gross weight : | 2075 kg |
| Transport length : | 2900 mm |
| Transport width : | 1150 mm |
| Transport height : | 1710 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 109 hp |
| engine : | John Deere |
| fuel : | diesel |
| power output : | 109 hp |
| engine : | John Deere |
| Engine power : | 109 hp |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - QES 105 JD S3A ESF - 62237; Machine hours: 767 h; Transport length: 2900 mm; Transport width: 1150 mm; Transport height: 1710 mm; engine: John Deere |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 22,544 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT