Atlas Copco DTAS 1100 1100 Kva (2016)
2016
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | VH1028 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco DTAS 1100 1100 Kva |
| Status : | Used |
| Year : | 2016 |
| Machine hours : | 160 h |
| Net weight : | 11000 kg |
| Length : | 65000 mm |
| Width : | 2000 mm |
| Height : | 2700 mm |
| emission class : | Euro 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| engine : | MTU |
| transmission : | Unknown |
| emission class : | Euro 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| engine : | MTU |
| transmission : | Unknown |
|
Comments :
Reference number: VH1028; Machine hours: 160 h; Length: 65000 mm; Width: 2000 mm; Height: 2700 mm; emission class: Euro 6; engine cylinders: 16; engine: MTU |
|
Netherlands, Kievitsham 55, 5333 GA Hoenzadriel, Netherlends
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.