Yanmar 4TNV88-22G – – -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19907-O |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 4TNV88-22G - - -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 520 kg |
| Volume : | 60 L |
| Transport length : | 1500 mm |
| Transport width : | 700 mm |
| Transport height : | 1020 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Yanmar 4TNV88-22G,Yanmar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Yanmar 4TNV88-22G,Yanmar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19907-O; Volume: 60 L; Transport length: 1500 mm; Transport width: 700 mm; Transport height: 1020 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Yanmar 4TNV88-22G, Yanmar; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 8,051 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT