Volvo TWD1683GE – -O (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19040-O |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TWD1683GE - -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 5300 kg |
| Volume : | 985 L |
| Transport length : | 4470 mm |
| Transport width : | 1545 mm |
| Transport height : | 2560 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TWD1683GE-SV,Volvo |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TWD1683GE-SV,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19040-O; Volume: 985 L; Transport length: 4470 mm; Transport width: 1545 mm; Transport height: 2560 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Volvo TWD1683GE-SV, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 112,287 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT