Volvo TAD1341GE – -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18877-O |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1341GE - -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2789 kg |
| Volume : | 515 L |
| Transport length : | 3200 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 1830 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | TAD1341GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | TAD1341GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18877-O; Volume: 515 L; Transport length: 3200 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 1830 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: TAD1341GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 33,512 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT