Volvo TAD1341GE-B (2026)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18877 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1341GE-B |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 3350 kg |
| Volume : | 515 L |
| Transport length : | 4300 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 2520 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 2 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1341GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 2 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1341GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18877; Volume: 515 L; Transport length: 4300 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 2520 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 2; engine: Volvo TAD1341GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 35,905 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.