Verschiedenes Kohler SDMO20000TE AVR (3383) (2019)
2019
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 3383 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Verschiedenes Kohler SDMO20000TE AVR (3383) |
| Status : | Used |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 186 h |
| Weight : | 98 kg |
| power output : | 16 hp |
| engine : | 12,6 kW Kohler |
| power output : | 16 hp |
| engine : | 12,6 kW Kohler |
| Engine power : | 16 hp |
|
Comments :
Reference number: 3383; Machine hours: 186 h; Weight: 98 kg; engine: 12,6 kW Kohler |
|
Austria, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.