Ruccerini MD190 8 KVA (1995)
1995
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0112125 |
| Make : | Ruccerini |
| Model : | Ruccerini MD190 8 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1995 |
| Replaces OEM : | MD190 Generator 8 KVA |
| Net weight : | 800 kg |
| Length : | 1500 mm |
| Width : | 600 mm |
| Height : | 2000 mm |
|
Comments :
Reference number: 0112125; Replaces OEM: MD190 Generator 8 KVA; Length: 1500 mm; Width: 600 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.