Pramac GSW1015B (2023)
2023
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-12660 |
| Make : | Pramac |
| Model : | Pramac GSW1015B |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 261 h |
| Gross weight : | 18000 kg |
| Transport length : | 12193 mm |
| Transport width : | 2438 mm |
| Transport height : | 2578 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Baudouin 12M26 G1000/5,Baudouin |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Baudouin 12M26 G1000/5,Baudouin |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-12660; Machine hours: 261 h; Transport length: 12193 mm; Transport width: 2438 mm; Transport height: 2578 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Baudouin 12M26 G1000/5, Baudouin; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 77,469 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT