Perkins 1206D-70TTAG3 (2023)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003840 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1206D-70TTAG3 |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2420 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003840; Length: 3900 mm; Width: 1400 mm; Height: 2420 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 33,512 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.