Mtu 12V2000G42 739 KVA (2002)
2002
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0612832 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 12V2000G42 739 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2002 |
| Replaces OEM : | 12V2000G42 GENERATOR 739 KVA |
| Net weight : | 8500 kg |
| Length : | 4000 mm |
| Width : | 1500 mm |
| Height : | 2200 mm |
|
Comments :
Reference number: 0612832; Replaces OEM: 12V2000G42 GENERATOR 739 KVA; Length: 4000 mm; Width: 1500 mm; Height: 2200 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.