Mtu 12V2000 937KVA (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0813270 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 12V2000 937KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2000 |
| Replaces OEM : | 12V2000 GENERATOR 937KVA |
| Net weight : | 8500 kg |
| Length : | 4400 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 2100 mm |
|
Comments :
Reference number: 0813270; Replaces OEM: 12V2000 GENERATOR 937KVA; Length: 4400 mm; Width: 1800 mm; Height: 2100 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.