Lister Petter Lister DWS4A (1999)
1999
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006743 |
| Make : | Lister Petter |
| Model : | Lister Petter Lister DWS4A |
| Status : | Good |
| Year : | 1999 |
| Machine hours : | 3876 h |
| Net weight : | 700 kg |
| Length : | 1350 mm |
| Width : | 500 mm |
| Height : | 720 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006743; Machine hours: 3876 h; Length: 1350 mm; Width: 500 mm; Height: 720 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,567 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT