Generator set Onbekend (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-34 |
| Make : | Generator set |
| Model : | Generator set Onbekend |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 660 kg |
| Length : | 1980 mm |
| Width : | 740 mm |
| Height : | 1000 mm |
| Voltage : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 17 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 80L |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 17 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 80L |
| Engine power : | 17 hp |
|
Comments :
Reference number: 1056-34; Length: 1980 mm; Width: 740 mm; Height: 1000 mm; Voltage: 3; engine cylinders: 4; fuel tank: 80L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.