Detroit Diesel 8V92TA 8083-7405 320KVA (1998)
1998
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0412636 |
| Make : | Detroit Diesel |
| Model : | Detroit Diesel 8V92TA 8083-7405 320KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1998 |
| Replaces OEM : | 8V92TA 8083-7405 GENERATOR 320KV |
| Net weight : | 4300 kg |
| Length : | 3700 mm |
| Width : | 1300 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0412636; Replaces OEM: 8V92TA 8083-7405 GENERATOR 320KV; Length: 3700 mm; Width: 1300 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.