Cummins NTA 855
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006599 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins NTA 855 |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 457 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1850 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006599; Machine hours: 457 h; Length: 3900 mm; Width: 1150 mm; Height: 1850 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,616 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT