Cummins KTA50-G3 – -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18818-O |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTA50-G3 - -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 10213 kg |
| Transport length : | 5810 mm |
| Transport width : | 2000 mm |
| Transport height : | 2240 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins KTA50-G3,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins KTA50-G3,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18818-O; Transport length: 5810 mm; Transport width: 2000 mm; Transport height: 2240 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins KTA50-G3, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 137,095 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT