Cummins KT19G 275KVA (1987)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0512762 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KT19G 275KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1987 |
| Replaces OEM : | KT19G GENERATOR 275KVA |
| Net weight : | 3275 kg |
| Length : | 3050 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0512762; Replaces OEM: KT19G GENERATOR 275KVA; Length: 3050 mm; Width: 1150 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.