Cummins 4BTAA3.3-G11 50KVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212240 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 4BTAA3.3-G11 50KVA |
| Status : | New |
| Replaces OEM : | 4BTAA3.3-G11 GENERATOR 50KVA |
| Net weight : | 1296 kg |
| Length : | 2500 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212240; Replaces OEM: 4BTAA3.3-G11 GENERATOR 50KVA; Length: 2500 mm; Width: 1100 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.