Chicago Pneumatic Prof 3 AVR + ELR (2020)
2020
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-6926251 |
| Make : | Chicago Pneumatic |
| Model : | Chicago Pneumatic Prof 3 AVR + ELR |
| Status : | Used |
| Year : | 2020 |
| Weight : | 42 kg |
| Voltage : | 50Hz,230,Output:2,7 |
| power output : | 2 hp |
| engine : | Honda,Honda GX180 m/rekyl start |
| certifications : | CE |
| power output : | 2 hp |
| engine : | Honda,Honda GX180 m/rekyl start |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 2 hp |
|
Comments :
Weight: 42 kg; Voltage: 50Hz, 230, Output: 2,7; engine: Honda, Honda GX180 m/rekyl start; certifications: CE |
|
Denmark, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
€ 246 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT