BT Kocsan KSK 35 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11100691 |
| Make : | BT Kocsan |
| Model : | BT Kocsan KSK 35 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 900 kg |
| Transport length : | 1000 mm |
| Transport width : | 2200 mm |
| Transport height : | 1690 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 449 hp |
| engine : | kofo |
| fuel : | diesel |
| power output : | 449 hp |
| engine : | kofo |
| Engine power : | 449 hp |
|
Comments :
Transport length: 1000 mm; Transport width: 2200 mm; Transport height: 1690 mm; Frequency: 50 Hz; engine: kofo |
|
Romania, Rumänien
€ 3,699 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT