Atlas Copco QAS5 100 JD S3A Die (2020)
2020
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - QAS5100 JD S3A - 60426 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS5 100 JD S3A Die |
| Status : | Used |
| Year : | 2020 |
| Machine hours : | 13740 h |
| Gross weight : | 2345 kg |
| Transport length : | 2850 mm |
| Transport width : | 1100 mm |
| Transport height : | 1620 mm |
| fuel : | diesel |
| engine : | John Deere |
| fuel : | diesel |
| engine : | John Deere |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - QAS5 100 JD S3A - 60426; Machine hours: 13740 h; Transport length: 2850 mm; Transport width: 1100 mm; Transport height: 1620 mm; engine: John Deere |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 21,325 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT