Atlas Copco QAS 20 S5 (2021)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - QAS 20 S5 - 60761 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 20 S5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2021 |
| Machine hours : | 7819 h |
| Gross weight : | 795 kg |
| Transport length : | 1780 mm |
| Transport width : | 870 mm |
| Transport height : | 1200 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 22 hp |
| engine : | Kubota |
| fuel : | diesel |
| power output : | 22 hp |
| engine : | Kubota |
| Engine power : | 22 hp |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - QAS 20 S5 - 60761; Machine hours: 7819 h; Transport length: 1780 mm; Transport width: 870 mm; Transport height: 1200 mm; engine: Kubota |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 8,530 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.