Rehlko K33 (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17004 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko K33 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 756 kg |
| Volume : | 100 L |
| Transport length : | 2100 mm |
| Transport width : | 938 mm |
| Transport height : | 1285 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI2504TM-30,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI2504TM-30,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17004; Volume: 100 L; Transport length: 2100 mm; Transport width: 938 mm; Transport height: 1285 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KDI2504TM-30, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 13,143 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT