Perkins 404D-22G (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19801 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 404D-22G |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 798 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 2000 mm |
| Transport width : | 850 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 404D-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 404D-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19801; Volume: 55 L; Transport length: 2000 mm; Transport width: 850 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 404D-22G, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 8,051 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT