FG Wilson P450-3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16018 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P450-3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4667 kg |
| Volume : | 888 L |
| Transport length : | 4930 mm |
| Transport width : | 1658 mm |
| Transport height : | 2147 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2206A-E13TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2206A-E13TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16018; Volume: 888 L; Transport length: 4930 mm; Transport width: 1658 mm; Transport height: 2147 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 2206A-E13TAG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 51,182 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT