Himoinsa 12V1600 G20F (2018)
2018
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006466 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa 12V1600 G20F |
| Status : | New |
| Year : | 2018 |
| Net weight : | 4204 kg |
| Length : | 3480 mm |
| Width : | 1550 mm |
| Height : | 2020 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 783 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 783 hp |
| Engine power : | 783 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006466; Length: 3480 mm; Width: 1550 mm; Height: 2020 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 52,183 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT