Caterpillar CAT DE450GC - Stand-by (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18219 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE450GC - Stand-by |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 3754 kg |
| Volume : | 721 L |
| Transport length : | 4773 mm |
| Transport width : | 1630 mm |
| Transport height : | 2357 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C13,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C13,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18219; Volume: 721 L; Transport length: 4773 mm; Transport width: 1630 mm; Transport height: 2357 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C13, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 59,973 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT