Perkins 1104C-44TAG2 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19806 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104C-44TAG2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1496 kg |
| Volume : | 120 L |
| Transport length : | 2708 mm |
| Transport width : | 1050 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
|
Comments :
Reference number: DPX-19806; Volume: 120 L; Transport length: 2708 mm; Transport width: 1050 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1104C-44TAG2, Perkins |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 16,320 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT