Mecc Alte SPA ECP32 2S4 (2018)
2018
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005346 |
| Make : | Mecc Alte |
| Model : | Mecc Alte SPA ECP32 2S4 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2018 |
| Net weight : | 180 kg |
| Length : | 650 mm |
| Width : | 460 mm |
| Height : | 500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005346; Length: 650 mm; Width: 460 mm; Height: 500 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,171 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT